Akcesoria do pomp ciepła

Instalacja grzewcza z pompą ciepła to całe spektrum akcesoriów niezbędnych nie tylko na etapie montażu, ale także wymaganych do prawidłowego funkcjonowania i monitorowania pracy samej pompy jak i całej instalacji.
Wśród akcesoriów niezbędnych do funkcjonowania pomp ciepła, znajdziemy :
Złącza, np. adapter do połączenia czujnika temperatury zbiornika hydraulicznego z płytą elektroniczną, adapter do połączenia czujnika temperatury paneli solarnych z płytą elektroniczną itd.
Zawory, np. zawór 3-drogowy do ogrzewania i CWU, zawór termostatyczny przeciwzamrożeniowy MM 1″, zawór bezpieczeństwa o stopniowanej skali regulacji: różnica 0,1 do 0,6 bar itd.
Kontrolery nagrzewnicy, umożliwiające sterowanie grzałką elektryczną CWU za pomocą pompy ciepła.
Odpowietrzniki, montowane poziomo lub pionowo, gwarantujące ciągłe automatyczne odprowadzanie powietrza obecnego w obwodzie hydraulicznym.
Separatory zanieczyszczeń, poprawiające jakość wody w instalacji grzewczej, a tym samym przedłużające trwałość urządzenia grzewczego oraz armatury, gwarantujące ochronę podzespołów, jak również całej instalacji przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w czynnikach systemów grzewczych.
Naczynia wzbiorcze, służące stabilizowaniu ciśnienia w zamkniętych obiegach grzewczych. W instalacjach z pompą ciepła najczęściej stosuje się naczynia przeponowe. W instalacjach solarnych naczynia wzbiorcze nie tylko regulują ciśnienie płynu solarnego, ale i chronią go przed przegrzaniem oraz przyspieszonym starzeniem.
Czujniki temperatury.
Termometry.
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria do pomp ciepła są najwyższej jakości i gwarantują długoletnie bezawaryjne funkcjonowanie instalacji grzewczej.

Widok :

Wyświetlanie jednego wyniku

Call Now Button